Kā nokļūt?

GPS: 56.414819  24.026048

No Rīgas caur Bausku
No Rīgas 67 km pa ceļu A7 līdz Bauskai, no Bauskas līdz Pilsrundālei- 12 km pa ceļu P103

No Rīgas caur Jelgavu
No Rīgas 47 km pa ceļu A8 līdz Jelgavai, no Jelgavas līdz Pilsrundālei – 43 km pa ceļu A8 līdz Elejai un no Elejas pa ceļu P103 līdz Pilsrundālei

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS: autobusu satiksme “Rīga-Bauska”, tālāk “Bauska-Rundāle-Svitene”, “Bauska-Jelgava” (caur Eleju vai Jaunsvirlauku), “Bauska – Dobele”, “Bauska-Bērstele”

Virziens Rīga – Bauska – Rīga

Virziens Bauska – Rundāle – Bauska

Latvija1admin-ajax.php

Pieejamība

wheelchair-png-21Rundāles pils ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pilī darbojas invalīdu pacēlājs, ir ierīkotas ērtas tualetes kastaņu alejā pa ceļam uz pili, pils cokolstāvā un dārzā, nepieciešamības gadījumā pieejami invalīdu ratiņi (1 gab.). Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir iespēja piebraukt tuvāk pilij un novietot auto kādā no stāvlaukumiem pie pils, aiz liepiņu dzīvžogiem. Pie pils vārtiem lūdzam sekot norādēm, lai nokļūtu pilī. Iebraukšanai teritorijā, kā arī neskaidrību gadījumā aicinām sazināties un pieteikt ierašanos pa mob. tālr. 28373418.

Jaunlaulātajiem kāzu dienā ir atļauts iebraukt teritorijā līdz pils centrālajai ieejai (vienai transporta vienībai). Iebraukšanai teritorijā, kā arī neskaidrību gadījumā aicinām sazināties un pieteikt ierašanos pa mob. tālr. 28373418.
Par atsevišķu samaksu tiek piedāvāta iespēja izmantot elektromobili nokļūšanai no stāvlaukumiem līdz pilij un atpakaļ. Pakalpojumu piedāvā IK „Somnium”, mob. tālr. 29169034.

Apmeklējot pili un dārzu, Jums ir iespēja neierobežotu laiku bez maksas izmantot autostāvlaukumus, tualetes (kastaņu alejā pa ceļam uz pili, pils pagrabstāvā un dārzā), kā arī garderobi un somu glabātuvi.

TERITORIJAS PLĀNS

teritorijas plans

NOTEIKUMI MUZEJA APMEKLĒTĀJIEM

 

Pēdējās izmaiņas
17.08.2017

Uz augšu