Nokļūšana

No Rīgas caur Bausku
No Rīgas 67 km pa ceļu A7 līdz Bauskai, no Bauskas līdz Pilsrundālei – 12 km pa ceļu P103

No Rīgas caur Jelgavu
No Rīgas 47 km pa ceļu A8 līdz Jelgavai, no Jelgavas līdz Pilsrundālei – 43 km pa ceļu A8 līdz Elejai un no Elejas pa ceļu P103 līdz Pilsrundālei

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS: autobusu satiksme “Rīga – Bauska”, tālāk “Bauska-Rundāle – Svitene”, “Bauska – Jelgava” (caur Eleju vai Jaunsvirlauku), “Bauska – Dobele”, “Bauska – Bērstele”

Virziens Rīga – Bauska – Rīga

Virziens Bauska – Rundāle – Bauska

GPS: 56.414819  24.026048

PIEEJAMĪBA

Rundāles pils ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pilī darbojas invalīdu pacēlājs, ir ierīkotas ērtas tualetes kastaņu alejā pa ceļam uz pili, pils cokolstāvā un dārzā, nepieciešamības gadījumā pieejami invalīdu ratiņi (1 gab.). Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir iespēja piebraukt tuvāk pilij un novietot auto kādā no stāvlaukumiem pie pils, aiz liepiņu dzīvžogiem. Pie pils vārtiem lūdzam sekot norādēm, lai nokļūtu pilī. Lai iebrauktu teritorijā vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties, piezvanot uz mob. tālr. 28373418.

 

baby_stroller_icon

Ieeja ekspozīcijā ar bērnu ratiem šauro telpu un drošības nolūkos ir aizliegta. Lietošanai pils telpās bez maksas iespējams saņemt riņķa slingu vai ergosomu Manduca.

Iespējama rezervācija: 63962197, 26499151, e-pasts: booking@rundale.net
Bērna pārnēsāšanas slinga izsniegšanas un lietošanas noteikumi.

Pārtinamās virsmas pieejamas cokolstāva tualetēs un parka tualetē.

Jaunlaulātajiem kāzu dienā ir atļauts iebraukt teritorijā līdz pils centrālajai ieejai (vienai transporta vienībai). Lai iebrauktu teritorijā vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties, piezvanot uz mob. tālr. 28373418.

 

Apmeklējot pili un dārzu, Jums ir iespēja neierobežotu laiku bez maksas izmantot autostāvlaukumus, tualetes (kastaņu alejā pa ceļam uz pili, pils pagrabstāvā un dārzā), kā arī garderobi un somu glabātuvi.
Par atsevišķu samaksu iespējams izmantot elektromobili, lai nokļūtu no stāvlaukumiem līdz pilij un atpakaļ. Pakalpojumu piedāvā IK „Somnium”, mob. tālr. 29169034

01.10.2018