Aicinām pieteikt dalību 2019. gada Rundāles pils Dārza svētku tirdziņam

No 2019. gada 12. aprīļa līdz 24. maijam interesentus aicinām pieteikt savu dalību Rundāles pils Dārza svētku un 42. Puķu draugu salidojuma tirdziņam š. g. 29. jūnijā.

Svētku apraksts

Rundāles pils muzejs un Rundāles novada pašvaldība šogad 29. jūnijā aicina visus Latvijas puķu draugus kopīgi svinēt 13. Dārza svētkus un 42. Latvijas Puķu draugu salidojumu.

Dārza svētki notiek kopš 2007. gada, tradicionāli – jūnija pēdējās nedēļas sestdienā. Svētki adresēti dārzkopības profesionāļiem, dārzu mīļotājiem un citiem interesentiem. Īpaši gaidītas ir ģimenes ar bērniem. Svētkos iespējams apskatīt dārzu, parku un pili, baudīt priekšnesumus, iegādāties rožu vai citu augu stādus, amatnieku un mājražotāju izstrādājumus.

Svētki ikreiz aktualizē kādu Rundāles pils muzeja darbībai atbilstošu tēmu. Aizvadītajos gados uzmanības centrā bija gan rozes, gan tulpes un citas sīpolpuķes, gan kokaugu kolekcijas un vēsturiskās oranžērijas, gan parteri, strūklaka, Zaļais teātris, medības un 18. gadsimta izklaides.

 Šogad Dārza svētki veltīti tēmai “Lapenes baroka dārzā”.

Svētkos īpaši aicināti piedalīties stādu audzētāji, dārza aprīkojuma un tehnikas tirgotāji, lietišķās mākslas un amatniecības meistari un mājražotāji.

Rundāles pils muzejs aicina pieteikties arī izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, īpaši tos, kuri piedāvā:
•  latviešu tradicionālās virtuves ēdienus;
•  ekoloģiski audzētu un ražotu produkciju;
•  Latvijā ražotu vai iegūtu produkciju.

Visi interesenti aicināti iepazīties ar Rundāles pils muzeja 2019. gada noteikumiem ēdinātājiem un tirgotājiem – Skatīt šeit!

Pielikums nr. 1 Pieteikuma anketa ēdinātājiem (veidlapa aizpildāma tikai elektroniski tiešsaistē)

Pielikums nr. 2 Pieteikuma anketa stādaudzētājiem, tirgotājiem, amatniekiem u. c. (veidlapa aizpildāma tikai elektroniski tiešsaistē)

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties iespējams sūtot ziņu uz e-pastu: tirgus@rundale.net