Dārzā pieejams bezmaksas internets

Kopš 31.maija Rundāles pils dārzā pieejams bezmaksas bezvadu (Wi-Fi) internets. Tagad ikviens  apmeklētājs var izmantot savu datoru un mobilās ierīces, lai dārzā lasītu jaunākās ziņas, lietotu sociālos tīklus, apvienotu atpūtu ar darbu un otrādi. Šo iespēju nodrošina SIA “Lattelecom”.wi-fi

Lai lietotu «Lattelecom» bezmaksas Wi-Fi internetu Rundāles pils dārzā, portatīvā datora, viedtālruņa, planšetes vai kādas citas mobilās ierīces lietotājam savā ierīcē jāizvēlas «Lattelecom_Wi-Fi» tīkls un jāatver interneta pārlūka programma. Pēc brīža pārlūkprogrammā atvērsies Wi-Fi mājas lapa ar iespēju 30 min. lietot internetu bez ierobežojumiem, pirms tam noskatoties 15 sekunžu īsu informatīvo ziņojumu. Lai atjaunotu bezmaksas interneta piekļuvi, lietotājam būs atkārtoti jāveic iepriekš minētās darbības. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām vērsties «Lattelecom» servisā, sazinoties pa tālruni 177.

Vienlaicīgi šim Wi-Fi punktam pils dārzā var pieslēgties līdz pat 50 cilvēku. Bezvadu interneta signāls uztverams aptuveni no 100 līdz 200 metriem, taču viss atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas dārzā un tā vai raidītāja signālam priekšā nav kāds šķērslis – pergola,  apstādījumi u.tml.

19  lidojums