Saistībā ar seriāla “Sisi” filmēšanu 29. jūlijā plānoti ierobežojumi pils franču dārzā

Piektdien, 29. jūlijā, Rundāles pils muzeja franču dārzā notiks Vācijas televīzijas daudzsēriju mākslas filmas “Sisi” 2. sezonas ainu filmēšana.

Dienas pirmajā pusē filmēšana paredzēta Zaļajā teātrī, bet dienas otrajā pusē – pergolā pie Dārznieka mājas un vienā no parka sānu celiņiem, kur iekārtošanās darbi sāksies jau priekšpusdienā.

Saistībā ar filmēšanu apmeklētāji attiecīgajos laikos nevarēs piekļūt minētajām dārza zonām. Atvainojamies par neērtībām un ceram, ka tās kompensēs iespēja ieraudzīt dārzā kādu neparastāku skatu no filmas aizkulisēm!

Filmēšanas grupa Rundālē atgriežas pēc gada pārtraukuma – pērn jūlijā Rundāles pils iekštelpās tika filmētas seriāla 1. sezonas epizodes.

Daudzsēriju mākslas filma “Sisi” stāsta par Austrijas imperatores Elizabetes, sauktas par Sisi, dzīvi 19. gadsimta vidū un otrajā pusē no viņas tuvāko uzticības personu skatupunkta, atklājot valdnieces daudzšķautņaino personību.

Latvijā šobrīd dažādos televīzijas kanālos var noskatīties “Sisi” 1. sezonas sešas sērijas, kuras tika filmētas Rundāles pilī, Lielajā un Mazajā ģildē, Latvijas Nacionālajā operā, Rīgas Latviešu biedrības namā, Ēdoles pilī, pie Cesvaines pils un Rīgas kinostudijā.

Footer menu LV