Grāmatas “Slepenā parole. Izlaušanās no pils” iznākšanas svētki 29. jūlijā

 

Sestdien, 29. jūlijā, Rundāles pils muzejā notiks Luīzes Pastores un Elīnas Brasliņas grāmatas “Slepenā parole. Izlaušanās no pils” iznākšanas svētki. Bērni šajos svētkos varēs iejusties detektīvu lomā, meklējot izlaušanās spēles apslēpto paroli, kā arī nofotografēties “hercoga tronī” Zelta zālē un iegūt grāmatas autoru autogrāfus.

Izdevniecības “Neputns” izdotajā grāmatā darbojas trīs azartiskas varones vecumā no 8 līdz 70 gadiem, kas uzsāk seno “Zosu spēli”, nokļūst pagātnē un izdzīvo sarežģītos Latvijas vēstures posmus. Grāmatā iekļauti āķīgi uzdevumi un spēļu elementi par Rundāles pils vēsturi, arhitektūru, interjeru un svarīgākajām personībām.

Pasākuma dienā ģimenes var ierasties jebkurā laikā no plkst. 14.00 līdz 16.00. Biļetes var iegādāties iepriekš Rundāles pils muzeja mājaslapā: https://e-tickets.rundale.net/ vai pasākuma dienā kasē. Biļetes cena ģimenei – 5 EUR. Ģimenes biļete der 1 pieaugušajam vai 2 pieaugušajiem ar 1 – 4 bērniem vai vienai daudzbērnu ģimenei (uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību “Goda ģimene” vai citu daudzbērnu ģimenes statusu apliecinošu dokumentu).

Rundāles pils muzejam ģimenes ar bērniem ir nozīmīga mērķa grupa. Pērn tika aizsāktas ģimeņu pēcpusdienas, kā arī iznāca spēle “Jaunie restauratori”. Luīzes Pastores un Elīnas Brasliņas grāmata, kas saistošā veidā iepazīstina bērnus un jauniešus ar Rundāles pili un tās vērtībām, būs labs palīgs gados jaunas auditorijas piesaistē muzejam.

 
Footer menu LV