Muzeja apskate COVID-19 laikā

Informējam, ka ievērojot valdības noteiktos fiziskās distancēšanās nosacījumus un sanitāro protokolu, Rundāles pils muzejs ārkārtējās situācijas laikā turpina savu darbību!

Drošības un sanitārie noteikumi

 

  1. Muzeja apmeklētāji ievēro Slimību profilakses un kontroles centra (spkc.gov.lv) norādījumus un ieteikumus.
  2. Pirms apmeklējuma aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja konstatēti infekcijas slimības simptomi. Muzejam ir tiesības neielaist/izraidīt apmeklētājus ar izteiktiem elpceļu slimības simptomiem.
  3. Apmeklētājiem iekštelpās obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs (maska vai vizieris). Prasība lietot sejas masku vai vizieri netiek attiecināta uz bērniem līdz 7 gadu vecumam; sejas masku drīkst nevalkāt arī medicīnisku iemeslu dēļ, piemēram, ja personai kustību traucējumu dēļ ir apgrūtināta maskas uzlikšana vai personai ir psihiskās veselības traucējumi.
  4. Muzejā ir noteikts maksimālais apmeklētāju skaits (150 apmeklētāji), kas vienlaicīgi var atrasties ēkā, nodrošinot uz vienu personu ne mazāk kā 10 m² no publiski pieejamās telpas.
  5. Muzejā notiek tikai individuāli apmeklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus. 

Apmeklētāju ievērībai

  1. No 1. oktobra pils staļļu ēkā atrodas biļešu kase un notiek grupu reģistrācija. Pilī un pie parka ieejas biļetes iegādāties nebūs iespējams.
  2. No 1. oktobra ieeja pilī – tikai pa centrālajām durvīm (izejot cauri iekšpagalmam). Lūdzam ievērot, ka ir noteikta atsevišķa ieeja pilī un atsevišķa izeja no pils!
  3. Daudzbērnu ģimenēm, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību „3+ Ģimenes karte” un personu apliecinošu dokumentu vai daudzbērnu ģimenes statusu apliecinošus dokumentus, bezmaksas biļeti iespējams noformēt pie administratora vai kasē pils staļļu ēkā.
  4. Personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, personas ar I un II grupas invaliditāti un viena persona, kas pavada personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti vai personu ar I grupas invaliditāti, uzrādot invaliditātes apliecību, bezmaksas biļeti iespējams noformēt pie administratora vai kasē pils staļļu ēkā.

No 2. decembra ieeja franču dārzā tiek organizēta caur rietumu puses vārtiem. Lūdzam skatīt muzeja teritorijas shēmu. 

Kustības plūsma

Pils telpās jāievēro tikai lineāra kustība, tas nozīmē, ka atgriezties iepriekšējās telpās vai atkārtoti apmeklēt ekspozīciju nebūs iespējams. 

E-biļešu iegāde 

Lai samazinātu muzeja darbinieku un viesu savstarpējo kontaktu, pirms apmeklējuma lūdzam iegādāties e-biļeti, izmantojot biļešu vietni http://e-tickets2.rundale.net
Pēc darījuma noslēgšanas iegādātā biļete tiks nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi. To būs iespējams uzrādīt kontrolierim gan elektroniskā veidā, gan izdrukātu.


Vadlīnijas muzeja darbībai 

Rundāles pils teritorijas karte / automašīnu stāvlaukumu karte

Muzeja pamatekspozīcija “Lielais loks”

10.12.2020