11. septembrī aicinām apmeklēt rudens stādu tirgu

 

 

Līdz ar rudens tuvošanos – 11. septembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 – Rundāles pils franču dārzā norisināsies nu jau tradicionālais stādu un dārza preču tirgus. No pkst.10.00 līdz 14.00 pasākumu bagātinās septiņi pūtēju orķestri no dažādām Latvijas pilsētām. Ikviens laipni aicināts apvienot dārza apskati un veiksmīgu iepirkšanos muzikālu priekšnesumu pavadībā!

Pēc krāšņās vasaras, kad redzēts ne viens vien skaisti iekopts dārzs, rudens ir piemērotākais laiks, lai plānotu savus stādījumus un sāktu īstenot ieceres, izvēloties un iegādājoties ziemcietes un košumkrūmus, augļkokus un ogulājus. Vēlamies uzsvērt un atgādināt, ka rudens tāpat kā pavasaris patiesi ir piemērots laiks augu stādīšanai.
Arī šogad tirgotāji piedāvās augļu kokus, ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, daudzgadīgās puķes un citus stādus, kā arī dārza kopšanā noderīgus instrumentus, dažādus dekorus un pītus grozus.

Pasākuma laikā varēs ne tikai noskatīt un nopirkt kārotos augus vai dārzam nepieciešamos priekšmetus, bet arī saņemt padomus un konsultācijas no pieredzējušiem stādaudzētājiem, kuri daudzu gadu garumā ir uzkrājuši vērtīgas atziņas un ar tām labprāt dalīsies.
Tirgus apmeklējumu aicinām apvienot ar nesteidzīgu pastaigu pils dārzā mūzikas pavadībā – svētku noskaņu radīs septiņi lieliski pūtēju orķestri: “Skaistkalne”, “Rīga”, “Cēsis”, “Smiltene”, “Liepāja”, “Dekšāres”, “Dobele”.  
Centrālajā laukumā darbosies stādu novietne, kur būs iespējams uz noteiktu laiku atstāt pirkumus, lai bez smagām nastām varētu izstaigāt gan rožu dārzu, gan apskatīt citus pašlaik krāšņākos parka stādījumus – Hortenziju bosketu, Zilo bosketu un Sarkano dobi, Piknika laukumu un ornamentālo parteru.  Novēlam gūt prieku, mieru un jaunas idejas sava dārza papildināšanai!

Ar tirgotāju sarakstu var iepazīties šeit

Ieejas biļete franču dārzā pieaugušajiem maksā 4,00 eiro, skolēniem – 2,00 eiro.
Aicinām biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā muzeja mājaslapā www.rundale.net

Footer menu LV