Nokļūšana

No Rīgas caur Bausku
No Rīgas 67 km pa ceļu A7 līdz Bauskai, no Bauskas līdz Pilsrundālei – 12 km pa ceļu P103

No Rīgas caur Jelgavu
No Rīgas 47 km pa ceļu A8 līdz Jelgavai, no Jelgavas līdz Pilsrundālei – 43 km pa ceļu A8 līdz Elejai un no Elejas pa ceļu P103 līdz Pilsrundālei

 

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS:

  • tiešais sabiedriskā transporta reiss “Rīga – Rundāles pils”  (kursē no 1. maija līdz 30. septembrim)
  • sabiedriskā transporta reisi ar pārsēšanos “Rīga – Bauska”, tālāk “Bauska-Rundāle – Svitene”, “Bauska – Jelgava” (caur Eleju vai Jaunsvirlauku), “Bauska – Dobele”, “Bauska – Bērstele”

 

Sabiedriskā transporta kustības sarakstus aicinām skatīt šeit! 

.

GPS: 56.414819  24.026048


PIEEJAMĪBA

Rundāles pils ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pilī darbojas invalīdu pacēlājs; ērtas tualetes ir ierīkotas pils cokolstāvā (pieejamas visu gadu), kastaņu alejā pa ceļam uz pili un dārzā (vasaras sezonā); pieejami invalīdu ratiņi
(1 gab.). Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir iespēja piebraukt tuvāk un novietot auto stāvlaukumā blakus pilij. Lai iebrauktu teritorijā vai sazinātos neskaidrību gadījumā, lūdzam zvanīt uz mob. tālr. 28373418.
Shēma piebraukšanai pie pils 

 

baby_stroller_icon

Ieeja ekspozīcijā ar bērnu ratiem šauro telpu un drošības nolūkos ir aizliegta. Lietošanai pils telpās bez maksas iespējams saņemt riņķa slingu.

Iespējama rezervācija: 63962197, 26499151, e-pasts: booking[at]rundale.net
Bērna pārnēsāšanas slinga izsniegšanas un lietošanas noteikumi.

Pārtinamās virsmas pieejamas cokolstāva tualetēs un parka tualetē.

Shēma piebraukšanai pie pils

Jaunlaulātajiem kāzu dienā ir atļauts iebraukt teritorijā līdz pils centrālajai ieejai (vienai transporta vienībai). Lai iebrauktu teritorijā vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties, piezvanot uz mob. tālr. 28373418.
Shēma iebraukšanai pils teritorijā

Apmeklējot pili un dārzu, Jums ir iespēja neierobežotu laiku bez maksas izmantot autostāvlaukumus, tualetes (kastaņu alejā pa ceļam uz pili, pils pagrabstāvā un dārzā), kā arī garderobi un somu glabātuvi.
Par atsevišķu samaksu iespējams izmantot elektromobili, lai nokļūtu no stāvlaukumiem līdz pilij un atpakaļ. Pakalpojumu piedāvā IK „Somnium”, mob. tālr. 29169034

Ekspozīcijā aizliegts ienest koferus, ceļojuma somas, mugursomas, izņemot nelielas rokassomas (maksimālais izmērs 25x30x14 cm). Somas, kuras nedrīkst ienest ekspozīciju telpās, jānovieto speciālās slēdzamās glabātuvēs pils cokolstāvā. Glabātuves slēdzene atverama ar 1 EUR monētu, kuru apmeklētājs pēc somu glabātuves izmantošanas saņem atpakaļ.

22.09.2023

Footer menu LV