Interesenti aicināti pieteikties dalībai 2018. gada Rundāles pils Dārza svētkos

No 2018. gada 3. aprīļa līdz 28. maijam interesenti aicināti pieteikties dalībai Rundāles pils Dārza svētkos š.g. 30. jūnijā.

Svētku apraksts

Tie adresēti gan dārzkopības profesionāļiem, gan dārzu mīļotājiem un citiem interesentiem, arī kaimiņvalstu un citu zemju tūristiem. Vienmēr īpaši gaidītas ir ģimenes ar bērniem. Svētkos iespējams ne tikai apskatīt dārzu, parku un pili, bet arī uzzināt un apgūt ko jaunu, baudīt muzikālus un teatrālus priekšnesumus, iegādāties rožu vai citu dārzaugu stādus, vietējo amatnieku un mājražotāju izstrādājumus.

Svētki ikreiz aktualizē kādu Rundāles pils muzeja darbībai atbilstošu tēmu. Aizvadītajos gados uzmanības centrā bija gan rozes, gan tulpes un citas sīpolpuķes, gan kokaugu kolekcijas un vēsturiskās oranžērijas, gan parteri, strūklaka, Zaļais teātris un medības.

 Šogad Dārza svētki veltīti tēmai “18. gadsimta izklaides”.

Svētkos īpaši aicināti piedalīties stādu audzētāji, dārza aprīkojuma un tehnikas tirgotāji, lietišķās mākslas un amatniecības meistari un mājražotāji.

Rundāles pils muzejs aicina pieteikties arī izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, īpaši tos, kuri piedāvā:
•  latviešu tradicionālās virtuves ēdienus;
•  ekoloģiski audzētu un ražotu produkciju;
•  Latvijā ražotu vai iegūtu produkciju.

Visi interesenti aicināti iepazīties ar Rundāles pils muzeja 2018. gada Dārza svētku noteikumiem ēdinātājiem un tirgotājiem – skatīt šeit!

Pielikums nr. 1 Pieteikuma anketa ēdinātājiem 2018 (veidlapa aizpildāma tikai elektroniski tiešsaistē)

Pielikums nr. 2 Pieteikuma anketa stādaudzētājiem, tirgotājiem, amatniekiem u. c. 2018 (veidlapa aizpildāma tikai elektroniski tiešsaistē)

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties iespējams sūtot ziņu uz e-pastu: tirgus@rundale.net