Pagarināta tirgotāju un ēdinātāju pieteikšanās

Pieteikumu iesūtīšana pagarināta līdz 2017. gada 28. maijam!
Interesenti aicināti pieteikties dalībai
Rundāles pils Dārza svētkos šā gada 1. jūlijā.

Svētku apraksts

Rundāles pils ar vēsturisko baroka dārzu ir viens no populārākajiem ārvalstu un vietējo tūristu ceļojumu galamērķiem Latvijā, turklāt ekskluzīva vieta dažādiem reprezentācijas pasākumiem, starptautiskiem mākslas un mūzikas festivāliem.
Kopš 2007. gada Rundāles pils muzejā notiek Dārza svētki. Tā ir iespēja satikties dārzu kopšanas profesionāļiem un dārzu mīļotājiem, ģimenēm ar bērniem, ārvalstu tūristiem, muzeja atbalstītājiem un citiem interesentiem. Svētku koncepcija paredz apmeklētājus izglītot (semināri, lekcijas, izstādes, radošās darbnīcas) un izklaidēt (muzikāli un teatrāli priekšnesumi dārzā).

Šogad svētki veltīti medību tēmai.

Lai dažādotu Dārza svētku apmeklētāju izklaides un atpūtas iespējas, aicinām uz sadarbību stādaudzētājus, tirgotājus, amatniekus, mājražotājus un citus potenciālos svētku dalībniekus. Rundāles pils muzejs aicina pieteikties arī izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, īpaši tos, kuri piedāvā:
•  latviešu tradicionālās virtuves ēdienus;
•  ekoloģiski audzētu un ražotu produkciju;
•  Latvijā ražotu vai iegūtu produkciju.

Visi interesenti aicināti iepazīties ar Rundāles pils muzeja 2017. gada Dārza svētku ēdinātāju un tirgotāju atlases nolikumu skatīt šeit.

Pielikums nr.1 Noteikumi par ēdināšanas un tirdzniecības pakalpojumu nodrošināšanu Rundāles pils muzeja Dārza svētkos

Pielikums nr. 2 Pieteikuma anketa ēdinātājiem 2017 (veidlapa aizpildāma tikai elektroniski tiešsaistē)

Pielikums nr. 3 Pieteikuma anketa stādaudzētājiem, tirgotājiem, amatniekiem u. c. 2017(veidlapa aizpildāma tikai elektroniski tiešsaistē)

Pielikums nr. 4 Noteikumi tirdzniecības laukumā pie kastaņu alejas (ārpus dārza teritorijas)

 

Lai bagātinātu un veidotu iespējami interesantāku Dārza svētku programmu, Rundāles pils muzejs kopā ar Rundāles pils atbalsta fondu aicina atbalstīt svētku tapšanu.

2017. gada Dārza svētku apraksts un atbalstīšanas piedāvājums atrodams šeit: Atbalsts 2017. gada Dārza svētkos

Leave a Reply