Orientēšanās spēles

Orientēšanās spēle franču dārzā 

Orientēšanās spēli, mēs iesakām tiem apmeklētājiem, kuri vēlas iepazīt franču dārzu. Spēle rosina izstaigāt visu dārzu un pievērst uzmanību detaļām. Tā ir piemērota ģimenēm ar bērniem, kā arī nelielām apmeklētāju grupām.

Orientēšanās spēli var saņemt kasē vai izdrukāt iepriekš. Spēles spēlēšanai ir nepieciešams mobilais telefons ar fotografēšanas funkciju vai fotoaparāts, kā arī rakstāmais punktu pierakstīšanai.

Lai izdrukātu orientēšanās spēli spied uz attēla 


Orientēšanās spēle muzejā

Spēle rosina izstaigāt pils muzeja ekspozīciju un pievērst uzmanību detaļām. Cik pakāpienu ir Rundāles pils parādes kāpnēm? Kurā no pils  lustrām ir atrodams “apgrieztais” piecinieks?  

Spēle ir piemērota ģimenēm ar bērniem un ikvienam, kurš vēlas uzzināt ko jaunu. Orientēšanās spēli var saņemt kasē vai pie ekskursiju organizatora. Spēles spēlēšanai ir nepieciešams rakstāmais.

Pareizās atbildes skatīt šeit!

Pareizās atbildes angliski skatīt šeit!

Lai izdrukātu orientēšanās spēli spied uz attēla 


Franču dārza karte bērniem 

Rundāles pils muzejā, sadarbojoties ar ilustratori Ellu Mežuli, ir radīta mūsdienīga un krāsaina dārza karte bērniem – draudzīgs ceļvedis, kas palīdz labāk orientēties Rundāles pils franču dārzā. Karti papildina trīs stāsti komiksa formā. Nelielie, izteiksmīgie komiksi iepazīstina ar konkrētām dārza daļām un rosina bērnus pašiem veidot savus stāstus.

Franču dārza karte ir iespiesta uz videi draudzīga papīra, kas ražots no 100% otrreiz pārstrādātas šķiedras un atbilst visaugstākajiem ilgtspējības standartiem.
Franču dārza karti ar komiksiem iespējams iegādāties muzeja kasē. Tās cena – 0,90 eiro.

Plašāka informācija šeit! 

Franču dārza karte 

03.11.2023

Footer menu LV