Firkspedvāles klēts durvis

Sākotnējā durvju atrašanās vieta bija Dunalkas muiža. Kad 1835. gadā Henrihs fon Firkss iegādājās Pedvāles muižu kompleksu, tās pārveda uz Pedvāli un lietoja kā klēts durvis.
Masīvās ozolkoka durvis no vienas puses apšūtas ar dzelzs skārda plāksnēm, kas piestiprinātas ar lielām, kaltām naglām. Ārmalas nostiprinātas ar masīvu dzelzs lenti. Durvju augšdaļu rotā metālā kalti fon Firksu un fon Bēru dzimtas ģerboņi, kā arī uzraksts ‘Aииo 1738’, kas liecina, ka durvis izgatavotas 1738. gadā. Vēlāk iemontēta papildu durvju slēdzene un piekaramās atslēgas mēlīte. Otrā durvju pusē ozolkoks nokrāsots sarkanbrūnā krāsā, ir liela atslēgas kārba ar rokturi un divas masīvas, kaltas durvju eņģes.
Restaurācijas procesā dzelzs virsmas mehāniski attīrītas no oksidācijas produktu slāņa, izveidots šablons, pēc kura izgatavotas precīzas zudušo detaļu kopijas, dzelzs virsmas sagatavotas un vairākas reizes apstrādātas ar metālu aizsargājošiem materiāliem. Pēc restaurācijas Firkspedvāles klēts durvis eksponētas Rundāles pils muzeja pastāvīgajā izstādē “Durvju un logu apkalumi Latvijā 18. un 19. gadsimtā”.